środa, 24 czerwca 2009
Już kolczyki

Powstały przed chwilą

wtorek, 23 czerwca 2009
Koraliki fimo

Kilka koralików na kolczyki i korale zdołałam dziś zrobić zdjącia, sa tylko wypolerowane nie lakierowane

wtorek, 16 czerwca 2009
Będą "twitterowe" kolczyki '

www.blekitnykuferek.decoart.pl/

to adres wrocławskiej pasmanterii ''super'' i to nie tylko zaopatrzenie ale a chyb zwłaszcza obsługa. N tej samej ulicy jest sklepik z koralikami, jeszcze chyba w rozruchu, ale też zapowiada się miło.

Teraz o czesance, kupiłam, tanio choć potem znalazłam, że można jeszcze taniej niestety trochę farbuje czyli z nunofilcem moga być kłopoty. Kupiłam ja też dzięki błękitnemu kuferkowi.

Mania twitterków mnie nie opuszcza, wykłułam cztery malutkie ptaszki myślę, że będą kolczykami. Mają gdzieś po 2,5 cm może 3 długości i tylko pogoda jest powodem braku zdjęć. Czekam na słońce i kombinuję jak je zawiesić żeby były kolczykami. A o płaskim broszkowatym myślę......

niedziela, 14 czerwca 2009
Nowy "Twittter"

Kupiłam kiedyś w Empiku kawałek filcu i dziś spróbowałam z niego "ukujkać" lepiej brzmiało by wykłuć twitterkowego ptaszka. Szło na poczatku trochę opornie ale po godzinie juz wyglądem przypomina chyba ptaszka, trochę mnie drażni że na zdjęciu się świeci , bo w rzeczywistości dużo mniej.

czwartek, 04 czerwca 2009
Wesoły Twitterek

Zimno, smutno, skończyłam filcowanie kilku kwiatków. Czekam aż wyschną, potem ''kujki'' i może coś wyjdzie. Po głowie mi chodzą koraliki fimowe, jakoś trudno mi się zmobilizować. Znalazłam nowy sklepik z koralikami a w nim podstawę do pierścionka, szkoda, że nie srebrna, ale pierwsze próby lepiej robić na czymś tanim. Jeszcze włóczki; zrobię sobie sweterek znalazłam przepiękną włóczkę.

Jest nareszcie, powstanie jeszcze płaska forma na podstawie tutorialu

http://vector.tutsplus.com/illustration/create-a-twitter-style-bird-mascot/